Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dobrý den, můj přítel,

15. 12. 2015 11:00:00
Je to občas veselé, když člověk někde zveřejní svou mailovou adresu, jak se dobré duše celého světa hned starají, aby člověk neživořil, nedřel tady za nějaký mrzký peníz, ...

... neudřel se k smrti a z bídy nezdivočel a mohl si i nějaké to mléko a strdí dovolit. Zrovna dnes mě vytrhl z nejhorší bídy tento (podáno bez úprav):

Dobrý den, můj přítel,

Doufám, že nebudete vystavovat ani zradit tuto důvěru a věří, že se chystám uvalit na vás ke vzájemnému prospěchu našich rodin. Byl jsem při hledání někoho, kdo s tímto stejným příjmením, takže když jsem viděl své jméno, byl jsem tlačil, aby vás kontaktovat a zjistit, jak nejlépe můžeme vzájemně si pomáhat.

Jsem Ronan Lavelle, výkonný funkcionář, všeobecné provozní a regionálního účetního spoléhání Bank Ltd, Londýn Velká Británie. Věřím, že je přáním Boha, abych narazit vám na vyhledávání teď. Mám důležitou obchodní jednání chci se s vámi podělit, které věřím, že vás bude zajímat, protože je to v souvislosti s vaším příjmení a budete těžit z toho. jeden z našich zákazníků, občan vaší země měl pevný depozitní účet u naší banky v roce 2004, které v hodnotě součet £ 7,100,000.00 (sedm milionů sto tisíc liber). Datum splatnosti tohoto vkladu smlouvy byl na 2007. smutně on byl mezi oběťmi smrti v katastrofy zemětřesení 26. května 2006 v Jawa, Indonésii, který zabil více než 5000 lidí.

On byl v Indonésii na služební cestě a to, jak se setkal s jeho koncem. Moje banka management je ještě vědět o jeho smrti, věděl jsem o tom, protože to byl můj dobrý přítel, jak jsem jeho účet důstojník. je svobodný, nezmínil některý další příbuzný / dědice při otevření účtu, když uvedl ve svém spisu, že bude později vpřed jeden z jméno jeho příbuzným, jako jeho další příbuzný / dědic zjevný pro účet, který on dělal ne splněny před tím, než se setkal s jeho smrtí.

Minulý týden, Moje banka vedení požádalo, že bych měl dát návod, co dělat o jeho finanční prostředky, je-li obnovit smlouvu. Vím, že se tak stane, a to je důvod, proč jsem hledal prostředky zvládnout tuto situaci, protože pokud moje banka Ředitelé se stane, aby věděl, že je mrtvý, a nemají žádné dědice (nejbližší příbuzný), budou mít finanční prostředky pro svou osobní potřebu, takže nechci, jako se to stalo. To byl důvod, proč, když jsem viděl své příjmení, byl jsem šťastný a já jsem teď hledá pro vaše spolupráce / partnerství, aby vás jako nejbližší příbuzný / Dědic na tento účet, protože máte stejné příjmení s ním a my Centrála banky uvolní tohoto fondu na vás. Tam je o žádné riziko; transakce bude provedena za legitimní uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona.

Nejsem chamtivý člověk, takže jsem naznačuje, sdílíme fondu, 50 %/50 % pro obě strany. Dejte mi vědět, svou mysl na to a prosím, považovat tuto informaci jako přísně tajné. Půjdeme přes detaily, jakmile jsem obdržíte urgentní odpověď.

Pro zachování důvěrnosti v této transakce i nám bude líbit, aby prostřednictvím e-mailu pro tuto chvíli.

I když jsem předvídat svůj souhlas s tímto návrhem partnerství, chci, abyste mi poslat váš níže úplné informace je k tomu, aby mě znovu profilu fondu, aby vaše jméno jako nejbližší příbuzný příjemce / dědice:

Váš kompletní celé jméno:

Vaše kontaktní adresa:

Váš přímý mobilní telefonní číslo:

Vaše hlavní zaměstnání:

Odeslat do osobního kontaktu e-mailovou adresu: ronanlavelle57@outlook.com

Přeji vám vaše drahá rodinu, Boží požehnání, ochranu a bezkonkurenční přízeň v letošním roce a vždy.

Díky v očekávání svého neodkladnou reakci.

Tvůj kamarád

Ronan Lavelle.

**********************************

Milý Ronalde, můj přítel.

Děkuji ti za tvá vlídná slovesa plná porozumět si vzájemně já/ty. Neobyčejně mě těšit a lískat mě po my life, že ty hledal jsi někdo se stejné příjmení, mám jako já, které ti nahned vypíchlo oka, když ty četl.

Píšeš ty hodláš se mnou vyrazit se – jak u vás říkáte – fifty-fifty o ten účet u vaše banka (Bank Ltd, Londýn Velká Británie), na kterém teď ležet mrtvola neužitečná £ 7,100,000.00 (sedm milionů sto tisíc liber). A je mi very sad, že ta mrtvola v Jawa Indonesii zašla at May 26, 2006 s tvým přítel, který uvedl, že bude později vpřed, zatímco ty dříve vzad.

Co na tom, že dědic zjevný pro účet, který on dělal ne splněny před tím, než setkal se s jeho smrt. Než takový shit u něj se stát, to he had much toil with a pick and shovel (and bucket), než takový penis získat a do safe u tebe (and your director) vkládat.

To já rád přát i vaše banka (a regionálního účetního spoléhání Bank Ltd, Londýn Velká Británie), že regulace tak důkladné, že ty and your director svět bloumat a špendlík v zemi rýt left and right, až duše spravedlivá kormidlovat k já. Teď focus ke věc:

Ačokli, jak říkáš, jsi jeho styčný důstojník (liaison-officer) já opravdu very promising, že banka tvoje mně (že to příjmení zdědit) návod měl dát, co dělat o jeho finanční prostředky, je-li smlouvu obnovit. Že koupit ten dar za 50% a 50% a do kouta života nemít práce muset nechat dělat já srdce velké.

Já když vidět tvoje přímení (i jméno of course), tak já radovat se na obálka pošty jako malý Ransdorf. Kterak slunce se zářit a brát si hnedka nůž aby já ostříhat mohl hned svoje bezcenná koruna v (naše banka/vaše banka) a spolupráce/partnerství tak nauzlovat k sobě.

Poslat ti jen málo záloha na ta tvoje starost o moje blaha aby tvoje blaha netrpět ta nezištná námaha ku já a tvoje chidren nemuset jako prst sám holý chodit město, nebo muset tvá wife chodník šlapat podél a zpět. I think, that tak € 50.000 by to spravit? Nebo mít větší kapsa na ten expenditure s ten účet mrtvý jak raroh sám?

Jsem si naprosto jist, že tam je o žádné riziko; transakce bude provedena za legitimní uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona, protože nejste chamtivý na obě strana halb und halb.

Pošlete mi také svou mysl na to a prosím, považovat tuto informaci jako přísně secret as Bond 007 her Majesty. Půjdeme přes detaily, spáleniště a rozbouřené river, jakmile jsem obdržíte urgentní odpověď.

Pro zachování důvěrnosti v této transakce (naše značka/vaše značka) i nám bude líbit, aby prostřednictvím e-mailu pro tuto chvíli sdělili mi by post kolik takových silly dicks, lean idiots, monkeys descended the tree, skočí na to tobě v roku vždy?

Přeji ti, dear friend Ronan, také drahou rodinu, Boží požehnání, ochranku a bezkonkurenční přízeň v letošním roce a vždy za stejné, nebo ještě lepší kam slunce nemůže jít muset nechat shnít.

A o písku vy nechat pít a kámen jíst za mé name, surname, address, and phone number a zaměstnání as well.

Your sincerly Petr (Lavelle, když myslíš...)

*********************

PS: Jen v rámci edukace dodávám, že na takového maily zásadně NIKDY neodpovídáme! Ani v rozčilení záporně, natožpak kladně! Cílem je jen potvrzení, že vaše mailová adresa je platná a živá.

(Psáno pro Svobodný Svět)

Autor: Petr Závladský | úterý 15.12.2015 11:00 | karma článku: 21.87 | přečteno: 859x

Další články blogera

Petr Závladský

K poučení z krizového polistopadového vývoje ve straně a společnosti

Úspěšně znormalizovaný Ústav pro studium totalitních režimů vydal ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci na sklonku roku 2015 sborník odborných prací „Každodenní život v Československu 1945/48–1989“.

17.2.2016 v 11:11 | Karma článku: 28.56 | Přečteno: 1129 | Diskuse

Petr Závladský

Zálohování dat

Před pár dny tady uveřejnila paní Zuzana Součková článek o nutnosti zálohování dat. Jak pod jejím původním článkem, tak i na FB se objevila řada podnětů typu: „zálohoval bych, ale nevím kam“. Stručný přehled je takovýto:

7.11.2015 v 16:10 | Karma článku: 17.08 | Přečteno: 917 | Diskuse

Petr Závladský

One way ticket

Xenofobie je strachem z neznámého, ale my jsme (i díky informatice) velmi dobře informováni! Tedy se jedná o strach naopak ze známého, o strach z reálného nebezpečí. A samozřejmě pociťujeme odpor proti hrozícímu násilí.

27.9.2015 v 16:52 | Karma článku: 33.61 | Přečteno: 1060 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Martin Faltýn

Ahoj. Koho volíš?

S touhle otázkou se na mne před chvílí obrátil jeden kamarád. Je to dobrý kamarád a mám ho rád. Ale ani on se nedočkal ode mne potřebné odpovědi. Proč?

20.10.2017 v 12:21 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 40 | Diskuse

Marek Renda

Kdo podpoří Orbána?

Viktor Orbán vyhlásil obranou válku maďarského národa proti koalici Sorose, EU a islámu a vyzval ostatní evropské národy, ať se připojí. Pokud to chceme udělat, musíme volit vhodné strany.

20.10.2017 v 10:27 | Karma článku: 10.50 | Přečteno: 153 |

Vladimír Aim

Až do trpkého konce - dnes a zítra nás zlý, zákeřný a hloupý volič opět zradí

Všichni volební lídři (bez výjimky) musí do ukončení sčítání hlasů hýřit nezdolným optimismem a přesvědčovat své soukmenovce o blížícím se jistém vítězství. Opatrnější jen postupně nahrazují slůvko „vítězství“ termínem „úspěch“.

20.10.2017 v 9:29 | Karma článku: 8.27 | Přečteno: 254 | Diskuse

Klára Dvořáková

Venkovský striptýz - košilatá povídka

Jen mužská část vesnice zná tajemství bílé vany na zahradě hájovny. Dneska zasvětí Petra - přivandrovalce a městskýho hejska - do toho, co je to opravdová kultůůůra... Ale musí být potichu a nikomu nic nevykecat!

20.10.2017 v 8:33 | Karma článku: 11.60 | Přečteno: 478 | Diskuse

Pavla Kolářová

Moje tvář ztratila hlas

Takhle po ránu cosi říkám a uprostřed věty se najednou ozve bezmocné sípání a pak už jen jakési neartikulované zvuky. No bezva, sice je to pořád lepší než ztratit tvář, jenže v mojí profesi úči je to přeci jen tak trochu průšvih...

20.10.2017 v 7:57 | Karma článku: 12.77 | Přečteno: 674 | Diskuse
Počet článků 651 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1527

Občan, člověk. Často zděšený z toho, co vidí, slyší, či čte. Který se chce ještě za svého života dožít lepšího režimu, než byl ten rudý…
Ale vidím, že se do toho „socíku“ chce většina lidí v tomto státě vrátit.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.